Wolny czas

Jak swój wolny czas spędzają kobiety i mężczyźni? Odpowiedź nie jest tak jednoznaczna, jakby się wydawało. Oczywiście każdy preferuje spędzanie czasu zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Mężczyźni mogą zatem majsterkować lub oglądać sport. Kobiety z kolei mogą w tym samym czasie wybrać się na zakupy lub plotki z przyjaciółką. Warto jednak wspomnieć, że mężczyźni bardzo nie lubią czuć się bezużyteczni.

Z tego powodu swój wolny czas często przeznaczają na naprawę samochodu czy cieknącego kranu. Wielu mężczyzn ma tendencję do przepracowywania się, ponieważ lubią mieć zajęcie w danym czasie. W dodatku zajęcie to powinno być pożyteczne. Niektórzy mężczyźni źle czują się z powodu „nic-nie-robienia”. Dla kobiet może to być niezrozumiałe.

Kobiety chcą spędzać wolny czas ze swoimi partnerami. Kiedy jest to niemożliwe, czują się urażone i smutne. Kobiety niekiedy nie rozumieją podejścia mężczyzn do pracy i użytecznych zadań. To również może być powodem kłótni. Warto jednak pamiętać o różnicach w postępowaniu kobiet i mężczyzn.