Podczas konkursów muszą być wręczane trofea i nagrody

Oczywiście nie ulega wątpliwości, że bez względu na to czy mówimy o konkursie na najlepszą piosenkę czy o maratonie, dla uczestników największą nagrodą powinno być to, że dali radę, że odważyli się wziąć udział, a jeśli jeszcze udało się uzyskać wysokie miejsce, to już w ogóle ta satysfakcja powinna być największą nagrodą. I z pewnością jest, jednak ludzie lubią też otrzymywać namacalne dowody tego, że ich wysiłek został nagrodzony, że inni doceniają trud jaki musieli w związku z tym ponieść. Dlatego też przy wszelkiego rodzaju konkursach, tak ważne jest to, aby ich uczestnicy otrzymywali odpowiednie trofea i nagrody.

Dla każdego coś na pamiątkę

Przede wszystkim, jeśli organizujemy jakiś konkurs, to warto zadbać o to, aby każdy z jego uczestników otrzymał coś na pamiątkę. Może to być medal z wygrawerowaną datą i nazwą konkursu, może być dyplom, pamiątkowa koszulka. Taka nagroda za samo uczestnictwo w danym wydarzeniu będzie miłą niespodzianką, pokaże że doceniany jest sam trud z tym związany i może się okazać, że będzie większą motywacją do tego, aby w kolejnym roku też dana osoba wzięła udział, w kolejnej już edycji danego konkursu. Oczywiście takie nagrody nie muszą być niczym wielkim i drogim, zazwyczaj starczy drobiazg, ale pokazanie że jako organizatorzy pomyśleliśmy o wszystkich, z pewnością będzie w dobrym tonie i pokaże nas w odpowiednim świetle.

Dla najlepszych prawdziwe trofea

Jednak z całej rzeszy uczestników warto wyróżnić tych, którzy uzyskali najlepsze miejsca. Chodzi o to, aby poza standardowymi nagrodami, które otrzymali wszyscy inni uczestnicy, otrzymali coś większego, coś co podkreśli fakt, że znaleźli się w trójce najlepszych osób. Takie trofea mogą być różne, od medali na których będzie zaznaczone zajęte miejsce, aż po specjalne puchary, które postawione na półce będą przypominać to wydarzenie. Można też zamówić różne statuetki i płytki, na których będzie wygrawerowana odpowiednia informacja. Takich trofeów i nagród jest wiele, są specjalna sklepy, które specjalizują się w ich wykonywaniu i dostawie, a to oznacza, że bez trudu będziemy mogli dobrać takie, które idealnie będą pasowały do wydarzenia, za które odpowiadamy. Warto zobaczyć, co można wybrać, aby pokazać uczestnikom naszego konkursu, że doceniamy ich wysiłek włożony w przygotowania, a także żeby jak najlepiej nagrodzić pierwszą trójkę. Oczywiście bon z odpowiednią kwotą także będzie przyjemną gratyfikacją, jednak warto zadbać, aby otrzymali też coś, co zostanie im na dłużej jako pamiątka.

Niecodzienni www.karczmawrazidlok.com.pl