Dzieci a ścieżka kariery zawodowej

Mieć potomstwo jest marzeniem wielu, a dla niektórych to wręcz życiowy cel, by dziecko wzrastało pod naszą opieką i było źródłem radości, dumy oraz szczęścia. Trudno jednak uciec od tego, że aktywność zawodowa i społeczna może w pewnych sytuacjach znacznie utrudnić tę sprawę.

Raptem okazuje się, że nie mamy czasu ani pieniędzy, by mieć dzieci, a to już problem. Czasem jednak los płata figle i ciąża pojawia się znienacka – wtedy nie ma już miejsca na przesadne kalkulowanie.

Należy stawić czoła losowi i podjąć się wychowania nowego członka rodziny. Szkopuł w tym, że małe dziecko potrzebuje sporo uwagi i uczucia, a to może utrudnić robienie kariery.

Traci na tym przeważnie życie zawodowe matki, która z natury rzeczy jest pierwsza w kolejce do wychowania maluszka. Bardzo ważne jest w tym kontekście uczciwe i partnerskie ułożenie relacji w związku.

Jeśli takowe będzie, na pewno uda się dogadać i znaleźć rozwiązanie optymalne. Oby zawsze tak było, a dzieci były kochane i wychowywane w jak najlepszych warunkach.

Stuły kapłańskie http://ornaty.pl/pol_m_Szaty-Liturgiczne_Stuly-229.html haftowana stuła Haftina Atelier www.klub-kontiki.pl